Колективни годишњи одмор - јул-август 2020

Због епидемиолошке ситуације и колективног годишњег одмора, школа неће радити у периоду од 27.07.2020.г. до 23.08.2020.г.

Професоре, асистенте и сараднике, везано за наставу, контактирајте путем њихових имејл адреса.

Списак свих имејл адреса можете пронаћи овде  email.

За више информација можете контактирати и руководиоце студијских програма:

Заштита животне средине и Заштита биља

Прехрамбена технологија и нутриционизам

Електротехника и рачунарство