Распоред предавања - зимски семестар 2019/2020

Распоред предавања - зимски семестар 2019/2020

 


Електротехника и рачунарство
 

 


Машинство


Заштита Животне Средине

 


Заштита биља

 

 
Прехрамбена Технологија
и нутриционизам

 

 

 

Електротехника и рачунарство

 

ПРВИ СЕМЕСТАР 2019/2020
час Време Понедељак  Уторак  Среда  Четвртак  Петак
1 8.00-8.45   Примена рачунара
Анита Лупшић
вежбе (електро-група 1) (РЦ)
       
2 8.50-9.35 Математика 1
мр. А. Срданов
предавање (A) 
     
3 9.40-10.25  Примена рачунара
др Д. Перић
(РЦ) (Е)
     
4 10.40-11.25   Примена рачунара
Анита Лупшић
вежбе (електро-група 2) (РЦ)
Техничка физика
мр Љ. Миронова пред.  (A) 
     
5 11.30-12.15 Математика 1
мр Алекса Срданов
вежбе - (A) 
   
6 12.20-13.05 Основи електротехнике 1
мр Ђ. Марјановић
предавање (1)  
Социологија и пословне комуникације
др. М. Благојевић
предавање - (A) 
7 13.10-13.55 Техничка физика
мр Љ. Мирнова
вежбе (1) 
 
1 14.00-14.45    
2 14.50-15.35            
3 15.40-16.25       Основи електротехнике 1
msc П. Мијатовић
вежбе (1) 
 
4 16.40-17.25        
5 17.30-18.15        
6 18.20-19.05          
7 19.10-19.55          

 

 

Заштита животне средине

 

ПРВИ СЕМЕСТАР 2019/2020
час Време Понедељак  Уторак  Среда  Четвртак  Петак
1 8.00-8.45 Математика
мр Алекса Срданов
(А) - предавање
(ЗЖС)
       
2 8.50-9.35   Биологија 1
др Јасмика Милорадовић Ђорђевић
(А) - предавање (ЗЖС)
   
3 9.40-10.25      
4 10.40-11.25 Математика
мр Алекса Срданов
вежбе (A) (ЗЖС)
     
5 11.30-12.15        
6 12.20-13.05          
7 13.10-13.55   Хемија

(А) - предавање (ЗЖС)
  Примена рачунара (сви) - Предавања - (A) (ЗЖС) Примена рачунара
(група 1) - В
Биологија
(група 2) - В  (ЗЖС)
1 14.00-14.45    
2 14.50-15.35       Примена рачунара
(група 2) - В
Биологија
(група 1) - В  (ЗЖС) 
3 15.40-16.25   Хемија
рачунске вежбе (A)
лаб.веж. (лаб 02) *
   
4 16.40-17.25        
5 17.30-18.15   Хемија
рачунске вежбе (A)
лаб.веж. (лаб 02) *
     
6 18.20-19.05        
7 19.10-19.55          

 

 

 

Машинство

 

ПРВИ СЕМЕСТАР 2019/2020
час Време Понедељак  Уторак  Среда  Четвртак  Петак
1 8.00-8.45     Конструктивна геометрија и графика
М. Ивковић - вежбе (3) (М)
  МЕХАНИКА 1
др М. Јовановић - предавања (3) (М)
2 8.50-9.35   МАТЕМАТИКА 1
мр A. Срданов предавања (А) Ел, Маш
 
3 9.40-10.25   МЕХАНИКА 1
М. Ивковић - вежбе (3)
 
4 10.40-11.25   Примена рачунара
мр Д. Шалер
(РЦ) (М)
  Конструктивна геометрија и графика
др М. Јовановић - предавања (3) (М)
5 11.30-12.15   МАТЕМАТИКА 1
др A. Јанковић вежбе (А) (М)
 
6 12.20-13.05   Примена рачунара
мр Д. Шалер
вежбе (РЦ) (М)
  Социологија и пословне комуникације
др М. Благојевић
(A) (М)
7 13.10-13.55    
1 14.00-14.45        
2 14.50-15.35          
3 15.40-16.25          
4 16.40-17.25          
5 17.30-18.15          
6 18.20-19.05          
7 19.10-19.55          

 

 

 

Заштита биља

 

ПРВИ СЕМЕСТАР 2019/2020
час Време Понедељак  Уторак  Среда  Четвртак  Петак
1 8.00-8.45 Математика
мр Алекса Срданов
(А) - ЗБ
       
2 8.50-9.35   Биологија
др Јасмика Милорадовић Ђорђевић
предавања (A) - (ЗБ)
   
3 9.40-10.25 Физиологија биљака
сп Гордана Ђулаковић
(5) Предавање (ЗБ)
  Физиологија биљака
др Мирко Ђорђевић
вежбе (Лаб 2) (ЗБ) 
4 10.40-11.25 Математика
мр Алекса Срданов
(А) - Вежбе (ЗБ)
 
5 11.30-12.15 Рачунари
(РЦ) Вежбе (ЗБ)
  Биологија
(Лаб 01) - Вежбе (ЗБ) 
6 12.20-13.05      
7 13.10-13.55   Хемија
мр Александар Ивковић
предавања (A) (ЗБ)
  Примена рачунара
мр Драган Шалер
(А) - Пред (ЗБ)
 
1 14.00-14.45    
2 14.50-15.35        
3 15.40-16.25   Хемија
рачунске вежбе (A)
лаб.веж. (лаб 02) *
     
4 16.40-17.25        
5 17.30-18.15          
6 18.20-19.05          
7 19.10-19.55          

 

 

 

Прехрамбена технологија и нутриционизам

 

ПРВИ СЕМЕСТАР 2019/2020
час Време Понедељак  Уторак  Среда  Четвртак  Петак
1 8.00-8.45 МАТЕМАТИКА
предавања (A)
мр Алекса Срданов (ПТ)
       
2 8.50-9.35   Биологија 1
др Јасминка Ђ. Милорадовић
(А) - предавање (T)
   
3 9.40-10.25      
4 10.40-11.25 МАТЕМАТИКА
мр Алекса Срданов
вежбе  (А) (ПТ)
     
5 11.30-12.15        
6 12.20-13.05          
7 13.10-13.55   Хемија
мр Александар Ивковић
предавања (A) (ПТ)
  Примена рачунара
мр Драган Шалер
(А) - Пред (T)
 
1 14.00-14.45      
2 14.50-15.35     Примена рачунара
(група 1) - В
Биологија
(група 2) - (лаб 1) В  (T)
 
3 15.40-16.25   Хемија
рачунске вежбе (A)
лаб.веж. (лаб 02) *
   
4 16.40-17.25     Примена рачунара
(група 2) - В
Биологија
(група 1) - (лаб 1) В  (T)
 
5 17.30-18.15   Хемија
рачунске вежбе (A)
лаб.веж. (лаб 02) *
   
6 18.20-19.05