ЕиР - распоред испита у СЕПТЕМБАРСКОМ року 2020. године

 

За СЕПТЕМБАРСКИ рок 2020. године неће бити класичог пријављивања испита.

Пријаве се могу преузети са сајта школе, одшатампати и попунити.

 

Линк за преузимање пријаве

 

Ко нема могућности да преузме пријаву електронски исту може узети на сам дан испита на портирници.

Попуњене пријаве се предају професору на самом испиту

(Уз попуњену пријаву се предаје и уплатница.

Испите плаћају сви самофинансирајући као и
студенти на буџету којима су прошла два испитна рока од слушања предмета)

 

Неопходно је да се поштују мере Владе Републике Србије у вези заштите.

 

 

 

Студијски програм: Електротехника и рачунарство

 

РАСПОРЕД ИСПИТА ЗА СЕПТЕМБАРСКИ ИСПИТНИ РОК 2020.

 

Електротехника и рачунарство РАСПОРЕД ИСПИТА Септембарски рок
НАСТАВНИК Предмет Датум време Учионица
мр Алекса Срданов Математика 1 03.09 09.00 АМФ
Математика 2  07.09 12.00 Уч. 5
Увод у програмирање Ел 01.09 09.00 РЦ
Објектно програмирање Ел, М(и) 01.09 12.00 РЦ
др Мирко Благојевић Социологија и пословна комуникација 11.09 15.00 АМФ
др Драгослав Перић Примена рачунара 07.09 09.00 РЦ
Електрична мерења 31.08 11.00 Уч. 1
Пројектовање помоћу рачунара 07.09 15.00 РЦ
Електроенергетске мреже 31.08 09.00 Уч. 1
Електричне инсталације са осветљењем 31.08 09.00 Уч. 1
мр Ђорђе Марјановић Основи електротехнике 1 31.08 11.00 Уч. 1
Основи електротехнике 2 08.09 11.00 Уч. 1
Разводна постројења 31.08 11.30 ЕЛАБ
Релејна заштита 31.08 11.30 ЕЛАБ
Стручна пракса 31.08 11.30 ЕЛАБ
мр Љубов Миронова Ђурић Техничка физика 08.09 10.00 Уч. 3
др Радиша Стефановић Основи електротехнике и електронике,М(и) 03.09 11.00 Уч. 1
Основи електронике  03.09 11.00 Уч. 1
Основи рачунарске технике 03.09 13.00 Уч. 1
Софтверски алати 10.09 16.00 Уч. 1
Администрација рачунарских мрежа 10.09 11.00 Уч. 1
Енергетска Електроника 10.09 13.00 Уч. 1
Импулсна електроника 10.09 13.00 Уч. 1
Увод у рачунарске мреже 10.09 15.00 Уч. 1
Микроконтролери 10.09 17.00 РЦ
др Љубомир Јацић Аутоматско управљање 02.09 11.00 Уч. 3
Аутоматизација производње 02.09 14.00 Уч. 3
Моделирање и симулација система 02.09 13.00 Уч. 3
Увод у интернет технологије 09.09 15.00 РЦ
Интернет програмирање 02.09 15.00 РЦ
Базе података ,М(и) 09.09  15.00  РЦ
др Ђорђе Михаиловић Предузетништво 04.09 15.00 Уч. 2
Организација рада 04.09 14.00 Уч. 2
мр Лазар Сикимић Електричне машине 1 17.09 15.00 Уч. 1
Електромоторни погони 17.09 15.00 Уч. 1
др Зоран Јеремић Технички материјали 09.09 17.00 Уч. 1
Електране 09.09 00.71 Уч. 1
др Мирко Јовановић Основи инжењерске технике 07.09 14.00 Уч. 3
Инжењерска графика 07.09 16.00 Уч. 3
Контрола квалитета (изборни) 04.09    
др Милан Банковић Оперативни системи 08.09 16.00 Уч. 1 и РЦ
др Божо Илић Електричне машине 2 02.09 11.00 Уч. 1
мр Драган Шалер Рачунарска графика (изборни) 03.09 12.00 РЦ
мсц Предраг Мијатовић  Стручна пракса  10.09   15.00   РЦ 
Уградња и одржавање рачунара 07.09 12.00 Уч. 1
Испити са Специјалистичких струковних студија као и предмети из старих наставних планова и програма полажу се у договору са предметним наставником.