Машинство - распоред испита у СЕПТЕМБАРСКОМ року 2020. године

 

За СЕПТЕМБАРСКИ рок 2020. године неће бити класичог пријављивања испита.

Пријаве се могу преузети са сајта школе, одшатампати и попунити.

 

Линк за преузимање пријаве

 

Ко нема могућности да преузме пријаву електронски исту може узети на сам дан испита на портирници.

Попуњене пријаве се предају професору на самом испиту

(Уз попуњену пријаву се предаје и уплатница.

Испите плаћају сви самофинансирајући као и
студенти на буџету којима су прошла два испитна рока од слушања предмета)

 

Неопходно је да се поштују мере Владе Републике Србије у вези заштите.

 

 

 

Студијски програм: Машинство

 

РАСПОРЕД ИСПИТА ЗА СЕПТЕМБАРСКИ ИСПИТНИ РОК 2020.

 

Машинство РАСПОРЕД ИСПИТА Септембарски рок
НАСТАВНИК Предмет Датум време Учионица
мр Алекса Срданов Математика 1 03.09 09.00 АМФ
Математика 2  07.09 12.00 Уч 5
Увод у програмирање Ел 01.09 09.00 РЦ
Објектно програмирање Ел, М(и) 01.09 12.00 РЦ
др Мирко Благојевић Социологија и пословне комуникације 11.09 15.00 АМФ
др Мирко Јовановић Механика 1 04.09 08.00 Уч 3
Механика 2 04.09 10.00 Уч 3
Конструктивна геометрија и графика 04.09 12.00 Уч 3
Отпорност материјала 04.09 14.00 Уч 3
Обрада метала резањем 04.09 16.00 Уч 3
Основи теорије поузданости 11.09 16.00 Уч 3
Обрада метала деформацијом 11.09 14.00 Уч 3
Машински елементи 11.09 12.00 Уч 3
Основи инжењерске технике 07.09 14.00 Уч 3
Инжењерска графика 07.09 16.00 Уч 3
мр Драган Шалер Примена рачунара 03.09 09.00 РЦ
Рачунарска графика 03.09 12.00 РЦ
Рачунари и програмирање 10.09 09.00 РЦ
Пројектовање помоћу рачунара 10.09 12.00 РЦ
Технички материјали 10.09 15.00 РЦ
мр Љ. Миронова Техничка физика 08.09 10.00 Уч 3
др Р. Стефановић Основи електротехнике и електронике 03.09 11.00 Уч 1
др Љубомир Јацић Аутоматско управљање 02.09 11.00 Уч 3
Аутоматизација производње 02.09 14.00 Уч 3
Моделирање и симулација система 02.09 13.00 Уч 3
Интернет програмирање Ел 09.09 15.00 РЦ
Увод у интернедт техноилогије 09.09 15.00 РЦ
Базе података Ел,М(и) 09.09 14.00 РЦ
др Ђорђе Михаиловић Предузетништво 04.09 15.00 Уч 2
Организација рада 04.09 14.00 Уч 2
Дарко Радовановић Основи хидраулике и пнеуматике 02.09 11.00 Уч 3
др Мирко Јовановић
изборни и стари НПП
Контрола квалитета У договору са наставником
Пројектовање технолошких процеса
Алати и пробори
М. Ивановић Стручна пракса 07.09 12.00 Уч. 3
Испити са Специјалистичких струковних студија као и предмети из старих наставних планова и програма полажу се у договору са предметним наставником.