ПТиН - распоред испита у ЈУНСКО-ЈУЛСКОМ року 2020. године

 pdf

За Јунско-јулски рок 2020. године неће бити класичог пријављивања испита.

Пријаве се могу преузети са сајта школе, одшатампати и попунити.

 

Линк за преузимање пријаве

 

Ко нема могућности да преузме пријаву електронски исту може узети на сам дан испита на портирници.

Попуњене пријаве се предају професору на самом испиту

(Уз попуњену пријаву се предаје и уплатница.

Испите плаћају сви самофинансирајући као и
студенти на буџету којима су прошла два испитна рока од слушања предмета)

 

Неопходно је да се поштују мере Владе Републике Србије у вези заштите.

 

 

 

Студијски програм: Прехрамбена технологија и нутриционизам

 

РАСПОРЕД ИСПИТА ЗА ИСПИТНИ РОК ЈУНСКО-ЈУЛСКИ 2020.

 

Прехрамбена технологија и нутриционизам РАСПОРЕД КОЛОКВИЈУМА Јунско-јулски рок
НАСТАВНИК Предмет Датум време Учионица
мр Александар Ивковић Хемија 26.06 09.00  
Инструменталне методе анализе 24.06 10.00 Уч. 5
Биохемија 23.06 10.00 Уч. 1
др Владанка ступар Органска пољопривреда 28.06 10.00  
Блажић  Милица Биологија 29.06 09.00  
06.07 09.00  
мр Љубовна Миронова Ђурић  Основе  инжењерске технике 17.06 12.00  
26.06 12.00  
др Славица Чабрило Прехрамбени адитиви 02.07 11.00  
др Славица Чабрило (Нада Јелић) Обрада намирница 17.60 14.00  
24.60 14.00  
мр Милош Пурић Технологија вина и јап-а 24.06 10.00  
Технолошке операције 24.06 11.30  
Сензорна анализа хране 24.06 12.30  
др Вишња Сикимић ( Нада Јелић) Наука о храни 22.06 09.00  
Технологија кондиторских производа 22.06 09.00  
Управљање контролом и безбедношћу хране. 22.06 09.00  
Контрола квалитета 22.60 10.30  
Контрола квалитета и безбедност хране 22.06 10.30  
Технологија млека 22.06 10.30  
Специјализација-технологија млека 22.06 10.30  

 

 

Прехрамбена технологија и нутриционизам РАСПОРЕД ИСПИТА Јунско-јулски рок
НАСТАВНИК Предмет Датум време Учионица
мр Александар Ивковић Хемија писмени 01.07 10.00 АМФ
Хемија усмени 03.07 10.00 Уч. 5
Биохемија испит 08.07 14.00 Уч. 2
Инструменталне методе анализе писмени 14.07 10.00 Уч. 5
Инструменталне методе анализе усмени 17.07 10.00 Уч. 5
мр Алекса Срданов Математика 06.07 10.00 Уч. 2
др Јасминка Ђорђевић-Милорадовић Биологија 07.07 09.00 Уч. 2
мр Драган Шалер Примена рачунара 01.07 11.00 РЦ 2
др Мирко Благојевић Социологија и пословне комуникације 17.07 09.00 АМФ
др Мирко Јовановић (мр Љубовна Миронова-Ђурић) Основе инжењерске технике 13.07 12.00 Уч. 3
др Љиљана Јовановић – Панић Физиологија са анатомијом 16.07 16.00 Уч. 5
Имунологија за нутриционисте 16.07 17.00 Уч. 5
Микробиологија с микробиологијом хране 09.07 16.30 Уч. 5
Заштита и квалитет вода 09.07 17.30 Уч. 5
Специјализација 16.07 17.00 Уч. 5
др Владанка Ступар Лековито и зачинско биље 01.07 11.00 Уч. 2
др Славица Чабрило Прехрамбени адитиви 02.07 11.30 Уч. 5
Технологија воћа и поврћа 02.07 11.30 Уч. 5
Технологија брашна 02.07 11.30 Уч. 5
Санитација и хигијена 02.07 13.00 Уч. 5
Амбалажа и паковање хране 08.07 11.00 Уч. 5
Обрада намирница 08.07 13.00 Уч. 5
Специјализација 08.07 13.00 Уч. 5
мр Милош Пурић Технолошке операције 03.07 11.00 Уч. 5
Маркетинг исхране 03.07 11.00 Уч. 5
Сензорна анализа хране 13.07 11.00 Уч. 5
Макробиотика -- --  
Технологија шећера и скроба 03.07 11.00 Уч. 5
Технологија вина и јапа 13.07 12.00 Уч. 5
Технологија меса 03.07 12.00 Уч. 5
Специјализација 03.07 12.00 Уч. 5
др Миливоје Миловановић Органска пољопривреда 09.07 10.00 АМФ
др Вишња Сикимић Наука о храни 15.07 15.00 Уч. 5
Исхрана и дијететика 17.07 10.00 Уч. 5
Контрола квалитета и безбедност хране 17.07 10.00 Уч. 5
Технологија шећера и кондитора 15.07 15.00 Уч. 5
Технологија млека 17.07 10.00 Уч. 5
Планирање и организација исхране 15.07 15.00 Уч. 5
Функционална храна 15.07 15.00 Уч. 5
Специјализација 15.07 15.00 Уч. 5
др Љубомир Јацић Аутоматско управљање 01.07 11.00 Уч. 3
др Ђорђе Михаиловић Организација рада 03.07 14.00 АМФ
др Владан Ђулаковић Заштита агросистема 06.07 09.00 Уч. 2
др Миодраг Станисављевић Процеси у животној средини 08.07 09.00 Уч. 2
Третман отпада и рециклажа 08.07 11.00 Уч. 2
Испити са Специјалистичких струковних студија као и предмети из старих наставних планова и програма полажу се у договору са предметним наставником.