ЗБ - распоред испита у ОКТОБАРСКОМ року 2020. године

 

За ОКТОБАРСКИ рок 2020. године неће бити класичог пријављивања испита.

Пријаве се могу преузети са сајта школе, одшатампати и попунити.

 

Линк за преузимање пријаве

 

Ко нема могућности да преузме пријаву електронски исту може узети на сам дан испита на портирници.

Попуњене пријаве се предају професору на самом испиту

(Уз попуњену пријаву се предаје и уплатница.

Испите плаћају сви самофинансирајући као и
студенти на буџету којима су прошла два испитна рока од слушања предмета)

 

Неопходно је да се поштују мере Владе Републике Србије у вези заштите.

 

 

 

Студијски програм: Заштита биља

 

РАСПОРЕД ИСПИТА ЗА ОКТОБАРСКИ ИСПИТНИ РОК 2020.

 

 

Заштита биља РАСПОРЕД КОЛОКВИЈУМА Октобарски рок
НАСТАВНИК Предмет Датум време Учионица
др Владанка Ступар Ратарство са семенарством 05.10. 09.00 Уч. 2
Органска пољопривреда 05.10. 10.00 Уч. 2
Мелиорације- агрономско инжењерство 05.10. 11.00 Уч. 2
Увод у агрономију 05.10. 12.00 Уч. 2
Физика, хемија и заштита земљишта 05.10. 13.00 Уч. 2
Воћарство и виноградарство 05.10. 14.00 Уч. 2
мр Александар Ивковић Хемија 25.09. 10.00 Уч. 5
Милица Блажић Биологија I 25.09. 09.00 Лаб 1
Микробиологија 24.09. 12.00 Лаб 1
Физиологија  биљака 25.09. 10.30. Лаб 1
Дарко Стојићевић Заштита агроекосистема 28.09. 09.00 Лаб 1
Ентомологија 28.09. 09.00 Лаб 1
Фитофармација 28.09. 09.00 Лаб 1
Корови и њихово сузбијање 28.09. 09.00 Лаб 1
др Злата Живковић Фитопатологија 01.10. 09.00 Лаб 1
Повртарство 01.10. 09.00 Лаб 1

 

 

Заштита биља РАСПОРЕД ИСПИТА Октобарски рок
НАСТАВНИК Предмет Датум време Учионица
мр Алекса Срданов Математика 28.09. 10.00 АМФ
мр Александар Ивковић  Хемија – писмени део 29.09. 10.00 Уч. 5
Хемија – усмени део 01.10. 10.00 Уч. 5
мр Драган Шалер Примена рачунара 30.09. 11.00 РЦ 2
др Јасминка Ђорђевић-Милорадовић Биологија 1 01.10. 10.00 КАБ 2
Микробиологија 02.10. 10.00 КАБ 2
спец Гордана Ђулаковић Метеорологија са климатологијом 29.09. 09.00 Уч. 2
Физиологија биљака 29.09. 09.00 Уч. 2
Хортикултура 29.09. 10.00 Уч. 2
др Мирко Благојевић Социологија и пословне комуникације 02.10. 09.00 АМФ
др Владан Ђулаковић Увод у агрономију 28.09. 09.00 Уч. 2
Мелиорације 28.09. 09.00 Уч. 2
Заштита агроекосистема 28.09. 09.00 Уч. 2
Ратарство са семенарством 28.09. 10.00 Уч. 2
др Татјана Секулић Ентомологија 01.10. 09.00 Уч. 2
др Миливоје Миловановић Повртарство 08.10. 14.00 Уч. 2
Пољопривредна механизација 01.10. 14.00 Уч. 2
Машине у заштити биља  01.10. 10.00 Уч. 3
Органска пољопривреда 08.10. 10.00 АМФ
др Ђорђе Михаиловић Организација рада 06.10. 14.00 Уч. 2
др Бен Младеновић Законска регулатива 08.10. 10.00 Уч. 2
др Злата Живковић Фитопатологија 01.10. 10.00 Лаб 1
Фитофармација 01.10. 10.00 Лаб 1
Дијагноза биљних болести 01.10. 10.00 Лаб 1
др Владанка Ступар Физика, хемија и заштита земљишта 05.10. 09.00 Уч. 2
Воћарство и виноградарство 05.10. 10.00 Уч. 2
Лековито и зачинско биље 05.10. 11.00 Уч. 2
др Милан Угриновић Корови и њихово сузбијање 29.09. 16.30 Уч. 2
Дарко Стојићевић  Производна пракса 05.10. 09.00 Лаб 1
Радна-феријална пракса 05.10. 09.00 Лаб 1
Технолошко – организациона пракса 05.10. 09.00 Лаб 1
Испити са Специјалистичких струковних студија као и предмети из старих наставних планова и програма полажу се у договору са предметним наставником.
Испит из претходних акредитација код проф. мр Алексе Срданова полаже се 28.09. у 10h