ЗБ - распоред испита - ОКТОБАР 2 2020. године

Начин пријаве испита у испитном року ОКТОБАР 2 2020. године

Могуће је пријавити највише два испита.

Цена пријаве испита је 1000 динара (и за самофинансирајуће и за буџетске студенте).

 

Испитне пријаве и уплатнице се предају предметном професору на самом испиту(не пријављује се у студентској служби).

Пријаве се могу преузети са сајта школе, одшатампати и попунити.

Линк за преузимање пријаве

Ко нема могућности да преузме пријаву електронски исту може узети на сам дан испита на портирници.

Неопходно је да се поштују мере Владе Републике Србије у вези заштите.

 

 

Студијски програм: Заштита биља

 

РАСПОРЕД ИСПИТА ЗА ОКТОБАР 2  2020.

 

Заштита биља РАСПОРЕД КОЛОКВИЈУМА  Октобарски рок 2
НАСТАВНИК Предмет Датум време Учионица
др Владанка Ступар Ратарство са семенарством 13.10. 09.00 Уч. 2
Органска пољопривреда 13.10. 09.00 Уч. 2
Мелиорације- агрономско инжењерство 13.10. 09.00 Уч. 2
Увод у агрономију 13.10. 09.00 Уч. 2
Физика, хемија и заштита земљишта 13.10. 09.00 Уч. 2
Воћарство и виноградарство 13.10. 09.00 Уч. 2
мр Александар Ивковић Хемија 14.10. 10.00 Уч. 5
Милица Блажић Биологија I 13.10. 12.00 Лаб 1
Микробиологија 13.10. 12.00 Лаб 1
Физиологија  биљака 13.10. 12.00 Лаб 1
Дарко Стојићевић Заштита агроекосистема 14.10 09.00 Лаб 1
Ентомологија 14.10 09.00 Лаб 1
Фитофармација 14.10 09.00 Лаб 1
Корови и њихово сузбијање 14.10 09.00 Лаб 1
др Злата Живковић Фитопатологија 15.10. 09.00 Лаб 1
Повртарство 15.10. 09.00 Лаб 1

 

 

Заштита биља РАСПОРЕД ИСПИТА  Октобарски рок 2
НАСТАВНИК Предмет Датум време Учионица
мр Алекса Срданов Математика 13.10. 10:00 АМФ
мр Александар Ивковић  Хемија – писмени део 14.10. 10.00 Уч. 5
Хемија – усмени део 14.10. 10.00 Уч 5 
мр Драган Шалер Примена рачунара 15.10. 11.00 РЦ 2
др Јасминка Ђорђевић-Милорадовић Биологија 1 15.10. 09.00 КАБ 2
Микробиологија 15.10. 09.00 КАБ 2
спец Гордана Ђулаковић Метеорологија са климатологијом 14.10. 09.00 Уч.2
Физиологија биљака 14.10. 09.00 Уч.2
Хортикултура 14.10. 09.00 Уч.2
др Мирко Благојевић Социологија и пословне комуникације 16.10. 09.00 АМФ
др Владан Ђулаковић Увод у агрономију 12.09. 09.00 Уч.2
Мелиорације 12.09. 09.00 Уч.2
Заштита агроекосистема 12.09. 09.00 Уч.2
Ратарство са семенарством 12.09. 10.00 Уч.2
др Татјана Секулић Ентомологија 15.10. 09.00 Уч.3
др Миливоје Миловановић Повртарство 15.10. 14.00 Уч.2
Пољопривредна механизација 15.10. 14.00 Уч.2
Машине у заштити биља  15.10. 10.00 Уч.3
Органска пољопривреда 15.10. 10.00 АМФ
др Ђорђе Михаиловић Организација рада 16.10. 14.00 Уч.2
др Бен Младеновић Законска регулатива 16.10. 10.00 Уч.2
др Злата Живковић Фитопатологија 15.10. 10.00 Лаб 1
Фитофармација 15.10. 10.00 Лаб 1
Дијагноза биљних болести 15.10. 10.00 Лаб 1
др Владанка Ступар Физика, хемија и заштита земљишта 13.10. 09.00 Уч.2
Воћарство и виноградарство 13.10. 10.00 Уч.2
Лековито и зачинско биље 13.10. 11.00 Уч.2
др Милан Угриновић Корови и њихово сузбијање 13.10. 16.30. Уч.2
Дарко Стојићевић  Производна пракса 14.10. 09.00 Лаб 1
Радна-феријална пракса 14.10. 09.00 Лаб 1
Технолошко – организациона пракса 14.10. 09.00 Лаб 1