Распоред по учионицама за полагaње пријемног испита - 27.06.2019.

Кандидати треба да дођу 15 мин. пре почетка полагања пријемног испита и да понесу са собом ЛИЧНУ КАРТУ и ПРИЈАВНИ ЛИСТ

matematikaМатематика biologijaБиологија hemijaХемија

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Математика 27.06.2019. 09h

 

Математика - група 1 - учионица бр 2.

(први спрат) - (Машинство)

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме
         
1 М 001 Ненад Станко Тодоровић
2 М 002 Зоран Љубиша Марјановић
3 М 003 Младен Зоран Степановић
4 М 004 Верица Јовица Милошевић
5 М 005 Ненад Дејан Вујчић
6 М 006 Игор Драган Перић
7 М 007 Слађана Богомир Рајковић
8 М 008 Стеван Срђан Живковић
9 М 009 Виктор Горан Ивошевић
10 М 010 Кристијан Златан Стојимировић
11 М 011 Ненад Влатко Пајић
12 М 012 Ангелчо Светолик Миланов
13 М 013 Томислав Мирослав Митић
14 М 014 Урош Бобан Тасић
15 М 015 Марио Маријан Посавец
16 М 016 Иван Драган Миљковић
17 М 017 Урош Ненад Ковачев
18 М 018 Ђорђе Небојша Мишић
19 М 019 Филип Владан Николић
20 М 020 Никола Ратко Савић
21 М 021 Марко Владан Јоксимовић
22 М 022 Сања Момчило Филић
23 М 023 Милица Зоран Љубомировић
24 М 024 Зоран Владан Рајић

 

 

 

 

Математика - група 2 - учионица бр. 3

(први спрат) - (Електротехника и рачунарство

 

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме
 
1 Е 001 Надежда Зоран Ајдачић
2 Е 002 Лазар Драган Марковић
3 Е 003 Ђорђе Иван Голубовић
4 Е 004 Никола Саша Луковић
5 Е 005 Лазар Владимир Стојковић
6 Е 006 Милош Дејан Петрановић
7 Е 007 Младен Дејан Јован
8 Е 008 Стефан Жељко Ивковић
9 Е 009 Ненад Славиша Лазаревић
10 Е 010 Александар Саша Антић
11 Е 011 Александар Војислав Богдановић
12 Е 012 Милош Јован Милутиновић
13 Е 013 Милош Бобан Рајчић
14 Е 014 Марко Бобан  Рајчић
15 Е 015 Никола Далибор Кристић
16 Е 016 Милан Драган Ратић
17 Е 017 Младен Златан Јованчевић
18 Е 018 Саша Миодраг Ранковић
19 Е 019 Матија Дарко Величковић
20 Е 020 Михајло Драган Медић

 

 

Математика - група 3 - учионица бр. 5

(поткровље) - (Електротехника и рачунарство)

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме
 
1 Е 021 Ђорђе Мирко Ђурђевић
2 Е 022 Милош Богољуб Копитић
3 Е 023 Александар Предраг Недељковић
4 Е 024 Никола Драган Бјелановић
5 Е 025 Петар Дражен Петровић
6 Е 026 Ивана Мирослав Стокић
7 Е 027 Мартин Томица Цвејић
8 Е 028 Душан Миодраг Марковић
9 Е 029 Александар Недељко Симић
10 Е 030 Филип Илија Јанковић
11 Е 031 Александар Јовица Митрашиновић
12 Е 032 Вељко Бојан Маринковић
13 Е 033 Милан Славољуб Мишић
14 Е 034 Јелена Славољуб Мишић
15 Е 035 Лазар Дејан Николић
16 Е 036 Марко Славиша Антић
17 Е 037 Михаило Бојан Здравковић
18 Е 038 Стефан Синиша Пантелић
19 Е 039 Александар Станиша Стефанов
20 Е 040 Милан Предраг Дукић
21 Е 041 Милан Драгче Адамовић
22 Е 042 Немања Зоран Тасић
23 Е 043 Стефан Зоран Тасић
24 Е 044 Алекса Драган Димитријевић
25 Е 045 Јовица Драган Росић
26 Е 046 Милица Радомир Ђорђевић

 

 

  

 

 

 

Биологија

27.06.2019. 12h

 

 

Биологија - група 1 - учионица бр 2.

(први спрат) - (Заштита животне средине)

 

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме
 
1 ЗЖС 001 Јелена Маја Перић
2 ЗЖС 002 Немања Небојша Аврамовић
3 ЗЖС 003 Александар Драган Живановић
4 ЗЖС 005 Анђела Саша Васић
5 ЗЖС 006 Викторија Бојан Викторовић
6 ЗЖС 007 Милена Душко Траиловић
7 ЗЖС 008 Саша Марјан Илић
8 ЗЖС 009 Марина Владан Милосављевић
9 ЗЖС 010 Филип Предраг Марић
10 ЗЖС 011 Стеван Мирослав Стевановић
11 ЗЖС 012 Милица Бранко Филиповић
12 ЗЖС 013 Милица Ненад Цвејић
13 ЗЖС 014 Вељко Бобан Лазић
14 ЗЖС 015 Милена Драшко Вујић
15 ЗЖС 016 Филип Срђан Благојевић
16 ЗЖС 017 Јелена Јордан Недељковић
17 ЗЖС 018 Дамјан Горан Живковић
18 ЗЖС 019 Милена Милен Павловић
19 ЗЖС 020 Сандра Бобан Ивић
20 ЗЖС 021 Милена Миодраг Перић
21 ЗЖС 022 Мирјана Стеван Милосављев
22 ЗЖС 023 Наташа Александар Ђукић

 

 

 

 

Биологија - група 2 - учионица бр 3.

(први спрат) - (Заштита биља)

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме
 
1 ЗБ 001 Аранђел Јовица Тасевски
2 ЗБ 002 Мирјана Слађан Марковић
3 ЗБ 003 Алекса Горан Милошевић
4 ЗБ 004 Софија Златибор Радовановић
5 ЗБ 005 Милица Добрица Мирковић
6 ЗБ 006 Маринела Верољуб Петровић
7 ЗБ 007 Јована Спаса Симић
8 ЗБ 008 Марина Зоран Радивојевић
9 ЗБ 009 Никола Мирослав Гогић
10 ЗБ 010 Маја Срђан Јовановић
11 ЗБ 011 Александра Зоран Петровић

 

 

 

 

Биологија - група 3 - Учионица бр. 1 (приземље)
- (Прех. технологија и нутриционизам)

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме
 
1 ПТИН 001 Тијана Жељко Живковић
2 ПТИН 002 Милица Срђан Стојадиновић
3 ПТИН 003 Михајло Раденко Танасић
4 ПТИН 004 Милена Ненад Перишић
5 ПТИН 005 Немања Драган Борисављевић
6 ПТИН 006 Марија Данијела Радовановић
7 ПТИН 007 Ана Зоран Ђуровић
8 ПТИН 008 Андријана Дејан Станимировић
9 ПТИН 009 Кристина Живота Ивковић
10 ПТИН 010 Александра Славиша Стевић
11 ПТИН 011 Немања Данко Катанић
12 ПТИН 012 Милица Лазар Савковић
13 ПТИН 014 Катарина Ранко Ковачевић
14 ПТИН 015 Ивана Мирослав Денић
15 ПТИН 016 Кристина Миодраг Николић
16 ПТИН 017 Анђела Душан Јевтић
17 ПТИН 018 Кристина Драган Кастратовић

 

 

 

 

 

Хемија

27.06.2019. 12h

 

 

Хемија - група 1 -
Хемијска лабораторија (приземље) - сви одсеци

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме
 
1 ПТИН 013 Дарко Вишеслав Јанковић
2 ЗЖС 004 Кристина Радованче Николић