ЗЖС - распоред часова - летњи семестар за школску 2020/2021

 

 

 Други семестар

 

  Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
 
08.00-08.45          
08.50-09.35     Метеорологија са климатологијом
спец Гордана Ђулаковић (2)
   
09.40-10.25     Физика животне средине
мр Љубов Миронова-Ђурић (A)
 
10.40-11.25     Метеорологија са климатологијом
спец Гордана Ђулаковић вежбе (2)
 
11.30-12.15   Основи заштите животне средине
др Јасминка Ђорђевић-Милорадовић (5)
Физика животне средине
мр Љубов Миронова-Ђурић вежбе (A)
Биологија 2
др Татјана Секулић (A)
12.20-13.05    
13.10-13.55     Основи заштите животне средине
Милица Блажић вежбе (LAB1)
14.00-14.45       Социологија и пословне комуникације
др Мирко Благојевић (A)
14.50-15.35       Биологија 2
Милица Блажић вежбе (LAB1)
15.40-16.25       Социологија и пословне комуникације
др Мирко Благојевић вежбе (A)
16.40-17.25          
17.30-18.15          
18.20-19.05          
19.10-19.55          

 

 Четврти семестар 

 

  Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
 
08.00-08.45       Урбана екологија и пејзажна архитектура
спец Гордана Ђулаковић (3)
08.50-09.35   Микробиологија
др Јасминка Ђорђевић-Милорадовић (3)
   
09.40-10.25   Процеси у животној средини и управљање
др Миодраг Станисављевић (A)
Урбана екологија и пејзажна архитектура
спец Гордана Ђулаковић вежбе (3)
 
10.40-11.25 Екологија биљака
др Јасминка Ђорђевић-Милорадовић (2)
 
11.30-12.15   Процеси у животној средини и управљање
др Миодраг Станисављевић вежбе (A)
Екологија биљака
Милица Блажић вежбе (LAB1)
 
12.20-13.05 Зашита агроекосистема
др Владан Ђулаковић (2)
   
13.10-13.55        
14.00-14.45       Микробиологија
Милица Блажић вежбе (LAB1)
14.50-15.35 Зашита агроекосистема
др Дарко Стојићевић вежбе (KAB2)
     
15.40-16.25      
16.40-17.25      
17.30-18.15          
18.20-19.05          
19.10-19.55          

 

 

Шести семестар

 

  Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
 
08.00-08.45     Екологија копнених вода
др Татјана Секулић вежбе (LAB1)
  Стручна пракса
др Татјана Секулић (Lab3)   
08.50-09.35      
09.40-10.25      
10.40-11.25        
11.30-12.15          
12.20-13.05     Екологија копнених вода
др Татјана Секулић (LAB1)
   
13.10-13.55        
14.00-14.45     Третман отпада и рециклажа
др Миодраг Станисављевић (1)
Органска пољопривреда
др Миливоје Миловановић (A)
Законска регулатива
др Бен Младеновић (2)
14.50-15.35    
15.40-16.25    
16.40-17.25     Третман отпада и рециклажа
др Миодраг Станисављевић вежбе (1)
Органска пољопривреда
др Владанка Ступар вежбе (A)
Законска регулатива
др Бен Младеновић вежбе (2)
17.30-18.15    
18.20-19.05          
19.10-19.55