Машинство - распоред испита - ОКТОБАР 2 2020. године

Начин пријаве испита у испитном року ОКТОБАР 2 2020. године

Могуће је пријавити највише два испита.

Цена пријаве испита је 1000 динара (и за самофинансирајуће и за буџетске студенте).

 

Испитне пријаве и уплатнице се предају предметном професору на самом испиту(не пријављује се у студентској служби).

Пријаве се могу преузети са сајта школе, одшатампати и попунити.

Линк за преузимање пријаве

Ко нема могућности да преузме пријаву електронски исту може узети на сам дан испита на портирници.

Неопходно је да се поштују мере Владе Републике Србије у вези заштите.

 

 


 

 

Студијски програм: Машинство

 

РАСПОРЕД ИСПИТА ЗА ОКТОБАР 2 2020.

 

 

Машинство РАСПОРЕД ИСПИТА  Октобарски рок 2
НАСТАВНИК Предмет Датум време Учионица
мр Алекса Срданов Математика 1 13.10 13.00 Амф
Математика 2  13.10 13.00 Амф
Увод у програмирање Ел 13.10 13.00 Амф
Објектно програмирање Ел, М(и) 13.10 13.00 Амф
др Мирко Благојевић Социологија и пословне комуникације 16.10 15.00 Амф
др Мирко Јовановић Механика 1 16.10 10.00 Уч 3
Механика 2 16.10 10.00 Уч 3
Конструктивна геометрија и графика 16.10 10.00 Уч 3
Отпорност материјала 16.10 10.00 Уч 3
Обрада метала резањем 16.10 10.00 Уч 3
Основи теорије поузданости 16.10 12.00 Уч 3
Обрада метала деформацијом 16.10 12.00 Уч 3
Машински елементи 16.10 12.00 Уч 3
Основи инжењерске технике 16.10 12.00 Уч 3
Инжењерска графика 16.10 12.00 Уч 3
мр Драган Шалер Примена рачунара 15.10 12.00 РЦ
Рачунарска графика 15.10 12.00 РЦ
Рачунари и програмирање 15.10 12.00 РЦ
Пројектовање помоћу рачунара 15.10 12.00 РЦ
Технички материјали 15.10 12.00 РЦ
мр Љ. Миронова Техничка физика 13.10 10.00 Уч 3
др Р. Стефановић Основи електротехнике и електронике 15.10 11.00 Уч 1
Комисија Аутоматско управљање 14.10 11.00 Уч 3
Аутоматизација производње 14.10 11.00 Уч 3
Моделирање и симулација система 14.10 11.00 Уч 3
Интернет програмирање Ел 14.10 14.00 РЦ
Базе података Ел,М(и) 14.10 14.00 РЦ
др Ђорђе Михаиловић Предузетништво 16.10 14.00 Уч 2
Организација рада 16.10 14.00 Уч 2
Дарко Радовановић Основи хидраулике и пнеуматике 14.10 10.00 Уч 3
др Мирко Јовановић
изборни и стари НПП
Контрола квалитета У договору са наставником
Пројектовање технолошких процеса
Алати и пробори
др Горан Ђорђевић Заштита од пожара и експлозија 16.10 16.00 Уч 3
Превентивна заштита од пожара 16.10 16.00 Уч 3
Системи за дојаву и гашење пожара 16.10 16.00 Уч 3
М. Ивановић Стручна пракса 14.10 14.00 Уч. 3
Испити са Специјалистичких струковних студија као и предмети из старих наставних планова и програма полажу се у договору са предметним наставником.